Nowoczesne mieszkania w historycznych murach, zielony dziedziniec do wyłącznej dyspozycji mieszkańców, bez samochodów, przeznaczony wyłącznie jako przestrzeń do wypoczynku, wielostanowiskowe podziemne parkingi oraz lokalizacja w ścisłym centrum Kielc, to tylko niektóre atuty wyróżniające Apartamenty Centrum.

 

Te nowoczesne i komfortowe mieszkania powstają w miejscu istniejącego kompleksu budynków pomiędzy ulicami Słowackiego i Śniadeckich w Kielcach.

Będzie to miejsce niezwykłe i wyjątkowe. Projektujemy je tak, żeby stworzyć niepowtarzalny klimat i zaproponować trochę odmienny styl życia.

W kamienicach i oficynach zaplanowaliśmy w mieszkania o metrażu od 30 do 160 metrów kwadratowych. Te w budynkach frontowych będą miały wysokość kondygnacji sięgającą 3,7 metra. Wysokości mieszkań w oficynach będą mniejsze, ok. 2,8 metra.

 

W ofercie znajdzie się również kilka mieszkań dwupoziomowych, o świetnie zaplanowanej przestrzeni wewnętrznej. Każde z projektowanych mieszkań będzie miało duży balkon lub taras. Wszystkie budynki oraz kamienice będą wyposażone w windy od poziomu garaży podziemnych do ostatniej kondygnacji. Projektujemy mieszkania bardzo różnorodne. Niewiele układów się powtarza. Każdy klient znajdzie więc rozwiązanie, które spełni jego oczekiwania.

 

W planowanej inwestycji  przygotujemy kompleksowo wykończone mieszkania pokazowe. Ich aranżacje zostaną opracowane przez renomowanych projektantów wnętrz. Mamy przekonanie, że pobędą stanowiły podpowiedź i inspirację dla kupujących. Część mieszkań będziemy oferowali wraz z projektem i kompleksowym wykończeniem wnętrz i wyposażeniem. W tym celu Dorbud opracuje tabele standardów.

 

W parterach kamienic frontowych, zaprojektowane są lokale usługowe, z dostępem bezpośrednio z ulic J.Słowackiego oraz  J.i J. Śniadeckich.

 

 

 

 

Dodatkowe informacje oraz systerm rezerwacji mieszkań www.ogrodyslowackiego.pl

Kontakt telefoniczny 603 331 885

logotyp 1
Logotyp 2
Logotyp 3
Logotyp 4
Logotyp 5
klaster export

Copyright © 2015 Dorbud S.A Wszelkie prawa zastrzeżone

design by VENTI Mapa strony Polityka cookies