Czy chciałbyś pracować z wykonawcą, który rozumie wyzwania, które spotykasz na co dzień ... i który naprawdę potrafi im sprostać?

 

DORBUD jest liderem w dziedzinie inteligentnego, innowacyjnego i zrównoważonego budownictwa. Istniejemy na rynku od ponad 20 lat i od początku działalności zachowujemy najwyższe standardy we wszystkim, co robimy.  Jakość oferowanych usług w zakresie generalnego wykonawstwa robót budowlanych potwierdza Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001: 2008 oraz wypracowane i doskonalone przez lata standardy. Nasz utalentowany zespół ekspertów składa się z kreatywnych dostawców rozwiązań, dla których priorytetem jest jakość. Nie spełniamy  oczekiwań, my je przekraczamy.

 

Dorbud to praca na wielu typach projektów, które obejmują generalne wykonawstwo, zarządzanie budową i projektowanie. Zapewniamy kompleksową realizację budynków użyteczności publicznej, osiedli mieszkaniowych, kompleksów dla szkolnictwa, hoteli i szpitali…. Od skomplikowanych technologicznie obiektów przemysłowych po logistycznie ambitne projekty uniwersyteckie, Dorbud jest właściwym wyborem dla Ciebie. Realizowane przez nas obiekty zapewniają innowacyjne rozwiązania, które nie tylko inspirują, ale także są funkcjonalne i zaawansowane technologicznie.
 

DORBUD TO NIE TYLKO BUDOWanie

Dorbud to nie tylko Generalny Wykonawca inwestycji, ale zarządzanie nieruchomościami i doradztwo techniczne.
Nasz dział R&D&I nieustannie poszukuje innowacyjnych technologii wznoszenia budynków oraz nowych materiałów, aby podnosić efektywność energetyczną oraz zmniejszać negatywne oddziaływanie budowli na środowisko. Jesteśmy zaangażowani w prace upowszechniające stosowane najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie odnawialnych źródeł energii w budownictwie mieszkaniowym i użyteczności publicznej.

 

NASI LUDZIE

Nasi klienci mówią że DORBUD jest inny. Mówimy im, że to z powodu naszych ludzi. Kładziemy ogromną wagę na zatrudnianie, szkolenie i utrzymanie odpowiednich ludzi. Ludzi z pasją.

 

Nasi ludzie to kreatywni dostawcy rozwiązań z pasją pracy zespołowej i świetną organizacją. Nasza dbałość o szczegóły i o najwyższy kunszt daje odzwierciedlenie w ekonomii i pełnym zadowoleniu klienta. Nasi utalentowani  specjaliści potrafią przewidywać i rozwiązywać problemy, zanim staną się one problemami, zapewniając realizację zgodnie z założonymi harmonogramami. 

 

Współpraca z  architektami, podwykonawcami i dostawcami opiera się na solidnych i  długotrwałych relacjach. Cenimy ich profesjonalizm a oni cenią nas. Pasjonuje nas design, nowe technologie oraz odwaga inwestycyjna, ale ogromną wagę przykładamy do terminowości i celów, jakie stawia inwestor. Budujemy Wasze marzenia. Jeśli chcesz współpracować z profesjonalistami, dobrze trafiłeś. Podejmij z nami współpracę, a wkrótce się przekonasz dlaczego DORBUD jest inny.

 

 

Zapoznaj się z prezentowanymi na stronie wybranymi realizacjami i zobacz jak budujemy.
 

logotyp 1
Logotyp 2
Logotyp 3
Logotyp 4
Logotyp 5
klaster export

Copyright © 2015 Dorbud S.A Wszelkie prawa zastrzeżone

design by VENTI Mapa strony Polityka cookies