Nasz proces aplikacji jest prosty: oto, czego możesz się spodziewać.

 

Wykorzystujemy wiele różnych narzędzi, aby pomóc nam wybrać odpowiednich ludzi dla naszej działalności. Zależnie od stanowiska są to wstępne pytania screeningowe, rozmowy, testy kompetencyjne oraz  zadania do wykonania w ramach Assessment Day.


Po pierwsze, będziemy porównywać Twoje CV lub formularz zgłoszeniowy z listą kluczowych umiejętności i kompetencji wymaganych dla danego stanowiska. Jeżeli spełniasz wymagania, skontaktujemy się telefonicznie lub e-mailem, aby umówić się na spotkanie lub do udziału w Assessment Day. 
Jeśli Twoja aplikacja nie spełnia naszych wymagań, również zostaniesz o tym poinformowany. Twoja oferta zostanie umieszczona w naszej bazie. Niech Cię to jednak nie zniechęci do aplikowania na inne oferowane w przyszłości stanowiska. 


Pierwsza rozmowa odbywa się z kierownikiem Pionu i przedstawicielem HR. Jeżeli przebiegnie pomyślnie, zaprosimy Cię na drugie spotkanie z Członkiem Zarządu odpowiedzialnym za dany pion, w trakcie którego, oprócz oceny technicznej, omówimy warunki współpracy. 


Dział HR poinformuje Cię o wyniku rekrutacji, a w przypadku pozytywnej decyzji ustali szczegóły związane z zatrudnieniem.

logotyp 1
Logotyp 2
Logotyp 3
Logotyp 4
Logotyp 5
klaster export

Copyright © 2015 Dorbud S.A Wszelkie prawa zastrzeżone

design by VENTI Mapa strony Polityka cookies